Το διοικητικό συμβούλιο του Λ.Ε.Α.Δ. Ξάνθης συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής: ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΑΣΕΛΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΓΚΕΝΛΙΔΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΤΑΜΙΑΣ: ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΕΛΟΣ: ΑΡΕΤΗ...
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
Πρόσφατα σχόλια